Cookies Policy

We gebruiken zowel onze eigen cookies als cookies van derden om onze services te verbeteren. Door verder te gaan, accepteer je hun gebruik. Neem contact op met uw WebCargo-vertegenwoordiger om uw instellingen te wijzigen of voor vragen. click aquí.

Ik ben mijn wachtwoord vergeten
Onthoud mij
NEEM CONTACT

MET ONS OP

Om contact op te nemen met Webcargo SL kunt u bellen (+34 933 799 301) of onderstaand formulier invullen en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op via onze call center.

Wij danken u voor uw vertrouwen.

Contactformulier


 
 
 

Ik heb de algemene voorwaarden gelezen en ga hiermee akkoord.

Juridische kennisgeving en privacybeleid



Head Quarter

Spanje C/ Plaça Vapor 9C
08915 Badalona (Barcelona)
info@webcargonet.com
Tel: +34 933 799 301

Centraal Europa

Contact: Mark Kreft
Tel: +34 933 799 301
Mv EU: +34 670 044 446
mark@webcargonet.com

Italië, Oost-Europa

Contact: Gian Carlo Floris
Tel: +34 933 799 301
Mv ES: +34 673 854 056
Mv IT: +39 349 526 0538
giancarlo@webcargonet.com

Turkey

Contact: Semi Ertugrul
Mobiel: +34 637 806 756
Mv TK: +90 535 472 3084
semi@webcargonet.com

Polen / Tsjechië

Contact: Marzena Gwarek
Mobiel: +34 673 639 690
marzena@webcargonet.com

Frankrijk

Contact: Julien Triay
Tel:+34 933 799 301
julien@webcargonet.com

Portugal

Contact: Gustavo Nascimento
Tel: +34 933 799 301
Mobiel: +34 627 617 395
gustavo@webcargo.es

UK/Ierland

Contact: Wayne Tyndall
TEL UK: +44 (0)20 7193 4662
TEL IE: +353 1443 3085
wayne@webcargonet.com

DK / SE / NO / FI

Contact: Oscar Halling
Tel: +34 933 799 301
oscar@webcargonet.com
info.be@webcargonet.com   Terms of service
Juridische kennisgeving en privacybeleid
Cookies Policy
Volg ons op:
+34 933 799 301
freightos